​1 this morning did what time you wake up ? 2 hang out with did last weekend who you ? 3 you go where last summer did ? Помогите пожалуйста с английским очень надо здесь просто расставить слова и получить вопрос

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. What time did you wake up this morning? 3. Where did you go last summer? 2. Who did hang out with you last weekend?
Гость
1)what time did you wake up  this morning? 2) who did  you hang out with  last weekend ? 3) where did  you  go last summer? Во втором не уверенна,а ты какой класс?