1. Укажіть ознаки корозії: а) потемніння; б) поява блиску; в) шорсткість поверхні; г) утворення нальоту? 2. Укажіть речовини, які спричиняють корозію: а) кисень; б) вода; в) водень; г) морська вода; д) водні розчини електроліті...

1. Укажіть ознаки корозії: а) потемніння; б) поява блиску; в) шорсткість поверхні; г) утворення нальоту? 2. Укажіть речовини, які спричиняють корозію: а) кисень; б) вода; в) водень; г) морська вода; д) водні розчини електролітів; е) пісок з сіллю; є) азот? 3. Укажіть чинники, від яких залежить процес корозії: а) активність металу; б) температура; в) кислотність середовища; г) наявність хлорид-іонів; д)присутність азоту? 4. Укажіть колір, якого набувають вироби з міді і бронзи, що зазнають корозії у вологому середовищі: а) жовтий; б) червоний; в) зелений; г) чорний? 5. Укажіть метал, яким можна покрити залізо, щоб захистити його від корозії: а) Ca; б) Mg; в) Ag; г) Na? 6. Які способи захисту від корозії найбільш ефективні для стальних труб газопроводів: а) хромування; б) покриття бітумом і скловатою; в) протекторний захист; г) покриття олійною фарбою? 7. Які заклепки слід використати для скріплення залізних деталей, щоб сповільнити корозію: а) мідні; б) цинкові?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в) 2.а) 3.а) 4.б) 5.в) 6.г) 7.б)