1. Выберите вариант с правильным порядком слов в отрицательном предложении. Выберите один ответ: a. I won't take probably the earky train tomorrow. b. I won't take the probably early train tomorrow. c. I probably won't take the...

1. Выберите вариант с правильным порядком слов в отрицательном предложении. Выберите один ответ: a. I won't take probably the earky train tomorrow. b. I won't take the probably early train tomorrow. c. I probably won't take the early train tomorrow.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I probably won't take the early train tomorrow
Гость
I won't take probably the early train tomorrow