1 . За прогнозами синоптикiв на наступному 2 тижнi 2 сонячних днi i 5 похмурих. Яка подiя бiльш вiрогiдна: меньше меньше недiля -- сонячний день больше больше чи меньше меньше недiля -- похмурий день больше больше ? чо...

1 . За прогнозами синоптикiв на наступному 2 тижнi 2 сонячних днi i 5 похмурих. Яка подiя бiльш вiрогiдна: <<недiля -- сонячний день>> чи <<недiля -- похмурий день >> ? чому ? ПОМОГИТЕ ПЛИЗЗЗЗ!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
як це вірогідна? об'ясни