100 БАЛОВ За рішення задачи З Харькова та Запоріжжя назустріч один одному одночасно виїхали два туристи на мотоциклі та на моторолері.Швидкість мотоцикла 55км/год,а моторолера-30км/год.Через 3 год туристи зустрілися.Яка відстан...

100 БАЛОВ За рішення задачи З Харькова та Запоріжжя назустріч один одному одночасно виїхали два туристи на мотоциклі та на моторолері.Швидкість мотоцикла 55км/год,а моторолера-30км/год.Через 3 год туристи зустрілися.Яка відстань між містами???
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)55+30=83(км)-за годину спiльна швидкiсть моторолерра та мотоцикла 2)83*3=249  (км) мiж мiстами
Гость
рсооаароаоапплаоарроадррвд оаовалр