11. Магазин першого дня продав половину сувої тканини та ще 4 м, другого дня — половину залишку та ще 7 м, третього дня — половину нового залишку і ще 3 м. Після цього у магазині залишилося 9 м. Скільки метрів тканини було в су...

11. Магазин першого дня продав половину сувої тканини та ще 4 м, другого дня — половину залишку та ще 7 м, третього дня — половину нового залишку і ще 3 м. Після цього у магазині залишилося 9 м. Скільки метрів тканини було в сувої спочатку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) [latex] \frac{9 + 4}{1 - \frac{1}{4}} = 14.7[/latex]  2) [latex] \frac{14,7 + 7}{1 - \frac{1}{4}} = 28.9[/latex] 3) [latex] \frac{28,9 + 4}{1 - \frac{1}{2}} = 65.8[/latex] Ответ: 65.8 м