165.Підкреслене слово є підметом у реченні АЗдавалося, вогник просто забули погасити. БЗрадити в житті державу – злочин… ВНе стане вона заживати ласки ціною самоприниження. ГПовітря – мов прив’ялий трунок. ДТой монастир недавно...

165.Підкреслене слово є підметом у реченні АЗдавалося, вогник просто забули погасити. БЗрадити в житті державу – злочин… ВНе стане вона заживати ласки ціною самоприниження. ГПовітря – мов прив’ялий трунок. ДТой монастир недавно збудували. 166.Речення зі складеним дієслівним присудком Книга – це змога погомоніти з людиною через тисячоліття. Село в снігах і стежка ані руш. Там будуть горіти до ранку в туманних дзеркалах троянди. Мені осіння ніч короткою здається. Зоря на небі рожева вже почала займатись. 167.Речення зі складеним дієслівним присудком Я хочу вам про рідний край сказать. Я берусь за важку роботу – виглядати синів. Мені дальня зоря буде слати листи вересневими журавлями. Вже клен, що казку розказав бузкам, ліг тінню спати на телігу. У Марії хата була збудована по-новому. 168.Обставина причини є в реченні Брат навчився керувати автомобілем. Читаючи підручник, робіть нотатки. Шляхи засипаючи, завиває лютнева хуртовина. Поранений солдат побілів від болю. Мандрівники були вже дуже далеко від домівки. 169.Обставина причини є в реченні За Сулою, десь далеко-далеко, спалахували зірниці. Не від їжі ростуть діти, а від радості. Маленьку хату обступили кругом високі ясени. Білі водяні лілеї гойдались на темній воді. О степе, на теплій долоні зрости б і мені колоском! 237.З’ясуйте, яким членом речення є виділені слова. 1підмет 2присудок 3означення 4обставина АМолодість здатна творити несподіване й неймовірне. БЯк розбещує людину сама можливість принижувати інших! ВНе дивиться їм грізно в очі «завтра». ГА він стоїть наперекір усім напастям. ДНарод шукає в геніях себе. З’ясуйте синтаксичну роль виділених у реченні слів (цифра позначає наступне слово). Українській класичній (1)прозі (2)завжди була (3)властива яскрава (4) поетичність. Апідмет Бприсудок Возначення Гдодаток Добставина З’ясуйте, яким членом речення є виділені слова. Член речення 1підмет 2присудок 3означення 4обставина Приклад АЯ лиш син народу. БВесна захлиналася буйним цвітом вишень. В Писати вірші – жить непросто. ГІ гнеться дерево від плоду. ДРусявий день гаптує сни світанню. .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
166 останнє. 165 неповний текст завдання 167 перше 168 передостаннє 169 друге 237 неповний текст Наступне завдання 1г 2д 3б 4а