1)Коли з ящика продали 4 покупцям по 2кг огірків кожному,то в ньому залишилося ще 16 кг ,Скільки кілограмів огірків було в ящику.2)На одну ділянку гречки вивезли 5 вуликів з бджолами,а на другу-у 5 разів більше.Скільки всього в...

1)Коли з ящика продали 4 покупцям по 2кг огірків кожному,то в ньому залишилося ще 16 кг ,Скільки кілограмів огірків було в ящику.2)На одну ділянку гречки вивезли 5 вуликів з бджолами,а на другу-у 5 разів більше.Скільки всього вуликів вивезли на дві ділянки гречки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 4•2=8(кг) всего купили покупатели 16-8=8(кг) осталось ответ:осталось 8киллограммов 2)5•5=25(уликов) во сколько больше ответ: 25 уликов всего вывезли с 2 полян гречки