1)ПЕРШИЙ МНОЖНИК 2,ДРУГИЙ 8.ЗНАЙДИ ДОБУТОК.ЩО ПОКАЗУЄ ДРУГИЙ МНОЖНИК? 2)ДІЛЕНЕ 14,ДІЛЬНИК 2.ЗНАЙДИ ЧАСТКУ.
1)2(умножить на )8=16
2)14:2=7
а в первом "ЩО ПОКАЗУЄ ДРУГИЙ МНОЖНИК?" это усно!