1)what are their new clothes?Ann: I have got new jeans ahd a T-shirt.Linda: Oh?they are beautiful.And I"ve got a new skirt.Ann:It is very beautifil.But I don"t like skirts.I like jeans and trousers.Linda:I like jeans?too.But th...

1)what are their new clothes?Ann: I have got new jeans ahd a T-shirt.Linda: Oh?they are beautiful.And I"ve got a new skirt.Ann:It is very beautifil.But I don"t like skirts.I like jeans and trousers.Linda:I like jeans?too.But this skirt is very deautiful.l like it very much.Ann:Yes?it"really beautiful.-перевод
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Что у вас за новые вещи? Анна: - У меня есть новые джинсы и футболка. Линда: -А? Они прекрасны. И у меня есть новая юбка. Анна: - Она очень красивая. Но я не люблю юбки. Я люблю джинсы и штаны. Линда: - Я тоже люблю джинсы. Но эта юбка очень красивая. Она мне очень нравится. Анна: - Да, она и в правду очень красивая. НАДЕЮСЬ ВСЁ ПРАВИЛЬНО ( я по инглиш отличница )