1.Яким чином на економіку району впливає прикордонне по­ложення? приморське?2.У яких районах галузі спеціалізації базуються на розробці місцевих корисних копалин?3.Порівняйте господарство Карпатського і Донецького районів. Запр...

1.Яким чином на економіку району впливає прикордонне по­ложення? приморське? 2.У яких районах галузі спеціалізації базуються на розробці місцевих корисних копалин? 3.Порівняйте господарство Карпатського і Донецького районів. Запропонуйте заходи щодо розв’язання екологічних проблем обох районів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а можно по русски я сделаю