2. Укажіть пару формул, до якої входять лише амфотерні гідроксиди: a) NaOH, Ва(ОН)2; б) Са(ОН)2, Сr(ОН)3; в) Zn(OH)2, Аl(OН)3. 3. Дано рівняння реакції: MgCl2 + 2NaOH 2NaCl + Mg (OH)2 Ця реакція можлива, тому що: а) ви...

2. Укажіть пару формул, до якої входять лише амфотерні гідроксиди: a) NaOH, Ва(ОН)2; б) Са(ОН)2, Сr(ОН)3; в) Zn(OH)2, Аl(OН)3. 3. Дано рівняння реакції: MgCl2 + 2NaOH 2NaCl + Mg (OH)2 Ця реакція можлива, тому що: а) виділяється газ; б) випадає осад; в) утворюється вода. 4. У результаті взаємодії міді масою 64 г з розчином аргентум(І) нітрату випадає в осад срібло масою: а) 216 г; б) 21,6 г; в) 20 г. 5. Колір лакмусу в лужному середовищі: а) червоний, не змінюється; б) синій, рожевий; в) синій, малиновий. 6. З наведених пар сполук виберіть ті, в яких обидві речовини реагуватимуть із цинк гідроксидом: а) Н2O, ZnO; б) HNO3, NaOH; в) H2S, MgO. 7. Який об'єм газу виділиться (н. у.), якщо нагрівати за високої температури магній карбонат масою 336 г? 8. Здійсніть перетворення: 9. Складіть рівняння хімічних реакцій послідовних перетворень для одержання купрум(ІІ) хлориду з міді. 10. Тривалентний метал масою 11,2 г прореагував із хлором. При цьому витратився хлор об'ємом 6,72 л (н. у). Визначте цей елемент.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
иекептттттттт ииии химич