2 yaers ago in switzerland i reget the strawberries next to the hadron collider задать общий вопрос специальный альтернативный и разделительный

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Did you 2 years ago in switzerland regert the....и так делее 2.Who 2 years ago in ...и так далее 3.do you 2 yers ago..... or .... 4. 2 yars ago in ....., did not you?