22 балів. Де ми можемо почути народну пісню? (мінімум 6 прикладів)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Народну пісню ми можемо почути в колі друзів, якщо ваше оточення цінує таку музику. 2.Завжи народні мотиви звучать під час збору родини за столом 3.Наші бабусі - цінне джерело мудрості народу, у тому числі і його пісень 4.Врешті-решт народні пісні можна знайти в пошукових мережах Інтернет 5.Якщо ви хочете отримати задоволення від прослуховування пісень свого народу - вокально-хореографічні капелли виконають ваше бажання  6.Народну пісню можна почути у школі під час культмасових зібрань.