3. Чотири оператори комп'ютерного набору надрукували 273 сторінок тексту. Перший надрукував в 3 рази більше, ніж другий, третій – у 2 рази більше, ніж перший, а четвертий – у 2 рази менше, ніж третій. Скільки сторінок надрукува...

3. Чотири оператори комп'ютерного набору надрукували 273 сторінок тексту. Перший надрукував в 3 рази більше, ніж другий, третій – у 2 рази більше, ніж перший, а четвертий – у 2 рази менше, ніж третій. Скільки сторінок надрукував кожний оператор?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай другий оператор надрукував х сторінок, тоді перший - 3х, третій 6х сторінок (2*3х=6х), четвертий 3х сторінок (6х:2=3х), разом 273 сторінки Складаємо рівняння: 3х+х+6х+3х=273 13х=273 х=273:13 х=21 (ст.)-надрукував другий оператор; 21*3=63(сторінки) надрукував перший, і стільки ж надрукував і четвертий; 21*6=126(ст.)- надрукував третій.