31. Перепишіть групи речень та визначте, які елементи їх ускладнюють. 1. Мабуть, ні?

31. Перепишіть групи речень та визначте, які елементи їх ускладнюють. 1. Мабуть, ні??о так не радує людський зір, як зримий результат роботи. 2. Як кажуть люди, весь поміст у пеклі з добрих замірів зложився! 3. З-за хати пахло м’ятою (росло її там багато) і несло духом матіоли. 4. Щастя художника, зокрема письменника, невіддільне від щастя його народу. 5. Учися чистоти і простоти і, стоптуючи килим золотий, забудь про вежі темної гордині. 6. І очі, омиті сльозами, тепер поглядають ясніше. 7. І моє щастя, і ніжність, і гнів я у б хотів зберегти. 8. Слово, моя ти єдиная зброя, ми не повинні загинуть обоє! 9. Хай, милі друзі, вам щастить у дружбі вірній, у праці мирній.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) порівняння 3) однорідними чл. реч 4) уточнення 6) уточнення 7) одн. чл. реч 8) звертання 9) звертання