4 задание , плес. Яка множина розв'язків системи нерівностей

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex] \left \{ {{-x \leq 10|:(-1)} \atop { \frac{x}{3} \leq -2|*3}} \right. , \left \{ {{x \geq -10} \atop {x \leq -2*3}} \right. , \left \{ {{x \geq -10} \atop {x \leq -6}} \right. [/latex]                 \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \ \  ---------[-10]----------[-6]------------>x  / / / / / / / / / / / / / / / x∈[-10;-6]