4.впиши недостающие буквы b.g .ee .at re. z.bra .ace p.n do. .e b.g .am ca.e .ike s.eet na.e .ot f.x .ig .ueen .ee r.n m. fi.e .e si. .es .oo
4.впиши недостающие буквы
b.g .ee .at re. z.bra .ace p.n do. .e b.g .am ca.e .ike s.eet na.e .ot f.x .ig .ueen .ee r.n m. fi.e .e si. .es .oo
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Bag, bee, cat, red, zebra, face, pen, dog, we, big, jam, cake, like, sheet, name, hot, fox, pig, queen, see, run, me, fire, six, yes, too
Гость
Big bee Zebra face pen dog he bag mam cake like sweet name hot fix dig queen see run me fine be sik yes