5 речень з не вставними словами                                                                                                помагіте

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Сьогодні я рано встав.  2. Вчора була неділя. 3. Вечір закінчувався тихо. 4. Вчора я не ходив до школи. 5. ЗАвтра буде вівторок.
Гость
Моя сестра гарно вишиває. Я читала(В) КНИГУ ВЧОРА. яЯ гарно малюю. Моя мама працює лікарем. Мені подарували кроля.