5.Укажіть прізвище митця, який випадає з логічного ряду: а) Микола Садовський; в) ?

5.Укажіть прізвище митця, який випадає з логічного ряду: а) Микола Садовський; в) ??ихайло Кропивницький; б) Іван Карпенко-Карий; г) Панас Саксаганський. 6. Твір «Мартин Боруля» І.Карпенка-Карого за жанром: а) гумористична п’єса; б) побутова повість; в) трагедія; г) комедія. 7. Текст драматичного твору складається з двох компонентів (оберіть їх): а) мова героїв; б) авторські відступи; в) ремарки; г) пейзажі; д) портрети. 8. Дослідники вважають М. Старицького зачинателем жанру: а) соціально-побутової повісті; б) історично-пригодницьких повістей і романів; в) соціально-психологічного роману; г) соціально-побутової п’єси .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Соцiально психологiгичного роману относiтся песнi Кавiлi, Элiка i Iслам