5. Утворити від слів пісня, сніг прикметники всіма можливими способами. Розібрати новоутворені слова за будовою. 6. Увести в речення слово худорлявий так, щоб в одному реченні воно було іменником, а в другому — прикметником.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пісня - пісенний (ПІС-корінь, ЕН суф., ИЙ закінч.) сніг - сніжний (СНІЖ корінь, Н суф., ИЙ закінч.), сніговий (СНІГ корінь, ОВ суф., ИЙ закінч.), засніжений (ЗА префікс, СНІЖ корінь, ЕН суф., ИЙ закінч.). Двері зі скрипом відчиниилися і до кімнати, обтрушуючись від снігу, ввійшов Худорлявий. Дорогою вони зустріли двох незнайомих чоловіків, один із них був дуже худорлявий.