6 речень про красу рідного краю з дієприкмитниковим зворотом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Чудово блищало небо, засіяне зорями. 2)  Край моря сонце золотить укриті лісом гори. 3)У саду стояв чималий будинок, покритий шифером, оздоблений орнаментом. 4)Мені ще й досі сниться берег, залитий сонячним огнем. 5)Стоїть налитий синню день. 6)Котить сонний Дніпро віками зажурені води.