9 класс. Убедительная просьба отвечать пользователей, хорошо разбирающихся в англ. языке. (Полные, грамотные предложения, учитывать временные формы).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Where did she have a great time? Who had a great time at school? She had a great time at school , did not she? Did she have a great time at school or at work? What did she have at school?