А теперь восстанови рассказ винни-пуха вставь слова: nice, slim, the forest, fly, many ('menl) (много), sweets, fat. Прочитай рассказ сначала про себя, а потом вслух. I amWinnie. I am very ... . l am not very ... . But l am n...

А теперь восстанови рассказ винни-пуха вставь слова: nice, slim, the forest, fly, many ('menl) (много), sweets, fat. Прочитай рассказ сначала про себя, а потом вслух. I amWinnie. I am very ... . l am not very ... . But l am not ... . I live in ... . I leke ... . l can jump and ... . I have ... friends.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am Winnie. I am very fat . l am not very slim . But l am not nice . I live in the forest . I like sweets . l can jump and fly . I have many friends. точно не знаю, но думаю так.