Advise your foreign friend to visit Gorky Park Have you...? lt's... There are... I was there last summer. I enjoyed... I think you... If not,I advise you to... Do you....?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот перевод Советую своего иностранного друга посетить Парк Горького ты...? это... есть... я прошлым летом там был. Мне понравилось... я думаю... если нет,то я советую тебе... ты....?