Активність радіоактивного елемента зменшилась у 4 рази за 8 діб.Який період піврозпаду елемента?Активность радиоактивного элемента уменьшилась в 4 раза за 8 диб.Який период полуроспада элемента?Кину 10 голосов тому хто розвяже ...

Активність радіоактивного елемента зменшилась у 4 рази за 8 діб.Який період піврозпаду елемента? Активность радиоактивного элемента уменьшилась в 4 раза за 8 диб.Який период полуроспада элемента? Кину 10 голосов тому хто розвяже правильно.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
N/N0=1/4 t=8 T-?  N=N0*2^(-t/T), N/N0=2^(-t/T), 1/4=2^(-8/T), 2^-2=2^(-8/T), -2=-8/T, T=4.