АНГЛИЙСКИЙ НАПИСАТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ СРОЧНО ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ!!!!!!ПРОШУУУУУУУУУУ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 mark isn't going to watch a lot of television 3 mark is going to go swimming every morning 4 mark isn't going to be nervous before exam 5 mark is going to do his homework every day 6 mark isn't going to play computer game 7 mark is going to learn french 8 mark isn't going to do badly at school 9 mark is going to cycle on Saturdays 10 mark isn't going to school by car