Английский язык составь предложение 1) There . a lot of. were. in. children. park. the. - 2) didn't . Tiny. his. visit. friends. yesterday . - 3) skate. do. you. Where?- 4) will . you . your . repair . When . bike?-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.There were a lot of children in the park . 2.Tiny didn't visit his friends yesterday. 3.Where do you skate? 4.When will you repair your bike ?