Автобусу потрібно проїхати 329 км. За 3 год він проїхав 195км. Після цього він збільши?

Автобусу потрібно проїхати 329 км. За 3 год він проїхав 195км. Після цього він збільши?? швидкість на 2кмгод. За який час автобус подолав решту шляху?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
195:3=65 км/час скорость автобуса                                                                    329-195=134 км осталось проехать                                                                  65+2=67 км/час скорость автобуса после увеличения его на 2 км/час              134:67=2часа                                                                                                  Ответ: За 2 часа проедет оставшееся расстояние