Бомбардувальник за 4 години пролетів таку відстань, як винищувач за 3 години. Знайдіть швидкість винищувача, якщо відомо, що швидкість бомбардувальника на 400 км/год меньша, ніж швидкість винищувача.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х км/год - швидкість бомбардувальника у км/год - швидкість винищувача 4х=3у    } у-х=400 }  ⇒ 4х=3у    } х=у-400} ⇒ 4(у-400)=3у } х=400+у       }  у=1600(км/год) - швидкість винищувача