Четверо братів разом з їли 11 яблук. Кожен з їв принаймні одне яблуко і жодні два з них не з їли однакову кількість яблук. Троє з них разом з їли 9 яблук, і один з них з їв рівно 3 яблука. Скільки яблук з їв найбільшу кількість...

Четверо братів разом з їли 11 яблук. Кожен з їв принаймні одне яблуко і жодні два з них не з їли однакову кількість яблук. Троє з них разом з їли 9 яблук, і один з них з їв рівно 3 яблука. Скільки яблук з їв найбільшу кількість яблук?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5, 3,2 и 1 проверим условие 5+3+2+1=11 5+3+2=9 (Троє з них разом з їли 9 яблук) есть 3, и все числа разные наибольшее-5