Чи варто помирати заради кохання(по твору роксоляна або роксолана) будь ласка допоможи якщо не жалко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Взагалі, я вважаю, що не варто, тому що може то було й не справжнє твоє кохання...Багато хто з нас після розлуки з "коханою" людиною, зустрічає нову "кохану" людину и забуває про ту...Принаймі, завжди є людина, яка тебе кохає (хоч ти цього й можеш і не знати) Ось так!)))