Чи вкрита снігом і льодом улітку найвища вершина Південного Уралу(г. Ямантау, 1640м), коли відомо, що середня температура повітря, найтеплішого місяця біля підніжжя гір становить +20?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ні не вкрита
Тому що на вершині температура влітку буде дорівнювати :
1640:1000=1,64
1,64*6=9,84(з кожним кілометром вгору ,температура зменшується на 6 градусів)
20-9,84=10,16градусів
А для того щоб лід не танув потрібно мати мінусову температуру