Чим завершилася Селянська вийна в Німеччині?)Срочно)Завтра 1 урок)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Взагалі, селянська війна погіршила становище селян, оскільки озлоблене дворянство з особливою старанністю стало накладати на селян побори та повинності. Спустошення цілих областей, розпад частин нації,що зростав, послаблення реформаційних прагнень, придушення політичного життя, взаємна недовіра народу й уряду — такими були невтішні результати руху.