Читати скорочено Анатолій Дімаров "Друга планета" Читати скорочено Оксана Лущевська "Друзі за листуванням" Читати скорочено Марина Муляр "Гра" Читати скорочено Михайло Стельмах "Щедрий вечір" Читати скорочено Борис Харчук "Діан...

Читати скорочено Анатолій Дімаров "Друга планета" Читати скорочено Оксана Лущевська "Друзі за листуванням" Читати скорочено Марина Муляр "Гра" Читати скорочено Михайло Стельмах "Щедрий вечір" Читати скорочено Борис Харчук "Діана" Читати скорочено Павло Добрянський "Виховний момент", "Народна медицина" , "Таки свого доб'юся", "Сиджу собы тай думаю". БУДЬ ЛАСКА СРОЧНОООО!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вот Григір Тютюнник "Климко" 30 стр.