Чому поблизу узбережжя Антарктиди айсберги тануть утричі повільніше, ніж біля берегів Гренландії?А. антарктичний лід має більшу щільністьБ. в Антарктиці нижча температура водиВ. антарктичні води мають значно вищу солоністьГ. в ...

Чому поблизу узбережжя Антарктиди айсберги тануть утричі повільніше, ніж біля берегів Гренландії? А. антарктичний лід має більшу щільність Б. в Антарктиці нижча температура води В. антарктичні води мають значно вищу солоність Г. в Антарктиці слабші вітри й менше хвилювання води
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
правильный ответ б ппаапп