Чотири коти-Мурко,Пушок,Базиліо та Леопольд-полювали на мишей. Мурко впіймав деяку кількісьть мишей , Пушок на 3 миші менше, ніж мурко, Базиліо-утричі більше,ніж Мурко,а Леопольд удвічі більше ніж Пушок. Усього вони впіймали 47...

Чотири коти-Мурко,Пушок,Базиліо та Леопольд-полювали на мишей. Мурко впіймав деяку кількісьть мишей , Пушок на 3 миші менше, ніж мурко, Базиліо-утричі більше,ніж Мурко,а Леопольд удвічі більше ніж Пушок. Усього вони впіймали 47 мишей. Скільки мишей упіймав кожен кіт?    СПАСІБА!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
X------------поймал Мурзик X-3---------поймал Пушок 3X----------поймалБазилио (X-3)*2=2x-6  ----поймал Леопольд 47---------поймали мышей x+x-3+3x+2x-6=47 x+x+3x+2x=47+6+3 7x=56 x=56:7 x=8  мышей поймал МУРЗИК 8-3=5  мышей поймал Пушок 3*8=24 мыша поймал Базилио 2*5=10 мышей поймал Леопольд