Човен проходить 54км за течією річки і 48км у стоячій воді за 6 год. Щоб пройти 64 км у стоячій воді, човну потрібно на 2 год більше,ніж на проходження 36 км за течією тієї ж річки. Знайдіть власну швидкість човна і швидкість т...

Човен проходить 54км за течією річки і 48км у стоячій воді за 6 год. Щоб пройти 64 км у стоячій воді, човну потрібно на 2 год більше,ніж на проходження 36 км за течією тієї ж річки. Знайдіть власну швидкість човна і швидкість течії!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) l-54 км за течією, V-?, t-? 2) l-48 км у стоячій воді, t-6год, V-? 3) щоб пройти 64 км у стоячій воді, потрібно (t) на 2 год більше? ніж на проходження 36 км за тесією. Знайти: Vчовна-?, Vтечії-? 1) V(течії) = 54:6 = 9км/год 2) V(човна) = l:t = 48:6 = 8 км/год 3) t2(течії) = 36:9 = 4 год 4) t1(човна) = 64:(8+2) = 6.4 год Відповідь: V(течії) = 9км/год, V(човна) = 8км/год