Что можно написать про злую ведьму мз мультика ((русалочка)) на английском языке .5предложений
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I want to tell you about evil caracterfrom the moovie " Mermaind". This caracter is evil and she want to rob a mermaind voice. She has sister. Her sister evil too. She rob a mermaind daughter. But in the end all caracters live happy .