Чтобы вы могли рассказать своим друзьям о себе и своей семье? my name is illya i am.... i live in.... i like.... i always/often/sometimes/usually... i...every day my father/my mither is... we often/sometimes... we...every dau

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
?? Years old Russia Paiting or... Usually spent my leisure time with my friends Do morning exercises My mother is doctor (for example ) We often organize picnics We every day have a supper together