Daddy, do you think Mother knows how to raise children? - What makes you ask that, John? - She makes me go to bed when I'm awake and she makes me напишите как оно звучит на русском НЕ ПЕРЕВОД
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дэди, ду ю синк мазе ноу хау ту рейс чилдрен?
вот мейкс ю аск зет джон?
ши мейкс ми гоу ту бед вен айм эвейк энд ши мейкс ми
Гость
Дэдди, ду ю синк мазэр ноус хау тю рэйс чилдрен? -Вот мэйкс ю аск зэт, Джон? -Ши мэйкс ми гоу тю бэд вэн ай эм эвэйк энд ши мэйкс ми.