Даю 100 балів. Будь ласка Урок диспут Говорюща риба потрібно висловити свої враженн
Даю 100 балів. Будь ласка Урок диспут Говорюща риба потрібно висловити свої враження! СРОООЧНОО
Ответ(ы) на вопрос:
Говорюща риба — диво. Абсолютно фантастична історія — трохи
весела, трохи іронічна, трохи сумна. Але скільки в ній прихованої
мудрості! І про те, що кожному з нас потрібен друг, той, хто вміє
вислухати. І про те, що інколи близькі люди бувають такими далекими по
духу між собою, як із рибами. Саме через це мені подобається ця казка-притча.