Даю 100 балів. Будь ласка Урок диспут Говорюща риба потрібно висловити свої враженн

Даю 100 балів. Будь ласка Урок диспут Говорюща риба потрібно висловити свої враження! СРОООЧНОО
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Говорюща риба — диво. Абсолютно фантастична історія — трохи весела, трохи іронічна, трохи сумна. Але скільки в ній прихованої мудрості! І про те, що кожному з нас потрібен друг, той, хто вміє вислухати. І про те, що інколи близькі люди бувають такими далекими по духу між собою, як із рибами. Саме через це мені подобається ця казка-притча.