Дано географічні поняття -океан, ставок, річка.виберіть для кожного з них ознаки, які характеризують це поняття.: береги, русло, акули, вода, замкнутість, солона вода, гирло, величезні розміри, риба, рукотворний, повінь.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Океан: акули, солона вода, велечезні розміри, риба; Ставок:  береги, вода, замкнутість, риба, рукотворний; Річка: Береги, вода, русло, гирло, риба, повінь.
Гость