Дайте розгорнуту відповідь на питання: коли треба брехати, а коли ні?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тре брехати коли не хочеш щось робити
Гость
Коли ти щось натворив, то краще зразу кажи правду не так сильно сваритимуть, бо коли ти не скажеж вони самі все пізніше дізнаються тоді буде гірше. А ось коли твоя найкраща подруга оділа платье, яке тобі не подобається, то скажи їй що подобається щоб її не засмутити і щоб ви дружили.