Дайте все возможные вопросы на английском к предложению:" I have got some nice ideas! "+ отрицательное предложение

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have got some nice ideas! 1 I haven'r got any nice ideas!  2 Have I  got any nice ideas?  3 Have I  got any nice or bad ideas?  4 Who has got any nice ideas? 5  I have got some nice ideas, haven'r I? 6 What have I  got? 7 What kind of ideas have I  got? 8 How many nice ideas have I  got?