Даю 20 баллов за тесты 1.В столиці якої держави 21 березня в полудень за Грінвічем сонячні промені падають на горизонтальну поверхню з півдня під кутом біля 390: а) Польщі; б) України; в)Австралії; г) Франції. 2. Які з островів...

Даю 20 баллов за тесты 1.В столиці якої держави 21 березня в полудень за Грінвічем сонячні промені падають на горизонтальну поверхню з півдня під кутом біля 390: а) Польщі; б) України; в)Австралії; г) Франції. 2. Які з островів омивається лише теплою океанічною течією? а) Нова Гвінея; б) Фолклендські; в) Нова Зеландія; г) Галапагоські. 3. На якій паралелі найбільш висока середньорічна температура повітря? а) 100 Пд.ш.; б) 00 (екватор); в)100Пн.ш.; г) Південний тропік. 4. Який з природно-територіальних комплексів є зональним? а) парамос; б) оазис; в) сельва; г) галерейні ліси. 5. В якій федеративній державі населення складається з представників трьох рас, а державна мова відноситься до індо - європейської сімї: а) Алжир; б) Нігерія; в) США; г) Аргентина. 6. Частиною якої країни є острів Пасхи? а) Чилі; б) Великобританії; в) Аргентини; г) США. 7. Для якої пари країн річка Дунай не є державним кордоном: а) Україна – Молдова; б) Україна – Румунія; в) Болгарія – Румунія; г) Угорщина - Словаччина. 8. Чи вірним є твердження про те, що суфозійні форми рельєфу утворилися в результаті руйнування гірських порід під дією води, вітру, льоду? (вкажіть так чи ні)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
пишите пожалуйста по русский.