Даю 25 баллов!!! Разважанне на тему "Самыми галоуными якасцями асобы я личу ..." Если возможно на белорусском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Самымі галоўнымі якасцямі чалавека па-мойму з'яўляюцца сумленнасць і справедливость.если чалавек не будзе сумленным, то яму не будуць верыць і не будуць з ім размаўляць. калі чалавек не будзе справядлівым, то ніхто не абярнуўся да яго за дапамогай. (перечесляешь якасці якія лічыш). я з'яўляюся такім чалавекам таму я страюсь раскрываць і далей гэтыя якасці!