!!!!!Даю 40 баллов!!!!! Дати розкриту відповідь! "Що можна зробити якщо існує загроза зґвалтування???"(5-7 речень!) Предмет Основи Здоров'я!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Що робити, якщо ти став жертвою шкільного насилля чи знаєш, що когось ображають?1.     Розкажи про це дорослим – батькам, класному керівнику, директору школи, психологу.2.     Уникайте місць, в яких можна стати жертвою шкільного насилля.3.     Ходи разом з друзями.4.     Нападнику важливо, щоб ти звернув на нього увагу, боявся його, то намагайся не помічати його ігноруй виклики у твою адресу.Правила які допоможуть запобігти насильству на вулиці:1.     В пізній час не ходіть одні по вулиці;2.     Знайте елементарні прийоми самооборони;3.     Продумайте свої дії в тому випадку, якщо акт насильства можливий;4.     Майте при собі один з засобів безпеки:  газовий балончик дезодорант, пилочку…. Та продумайте їх використання в разі здійснення акту насильства;5.     Відчуваєте небезпеку – терміново тікайте;6.     На вас напали – кричіть, біжіть, привертайте до себе увагу;7.     Телефонуйте до міліції, швидкої ,8.     Виключіть непорозуміння: будьте впевнені , що ваш знайомий друг знає межі дозволеного;9.     Не впускайте в будинок незнайомців особливо, якщо ви почуваєте себе не спокійно;10.      Не сідайте з незнайомцями до ліфту; ∴все що зайшла мабуть щось допоможе.