ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!! ПОЖАЛУЙСТА, ПОМОГИТЕ С АНГЛИЙСКИМ. ВСЕГО ЛИШЬ 8 ПРЕДЛОЖЕНИЙ! ЭТО НАДО СРОЧНО!

Гость
1. spoke 2. уоu went 3.Have you ever flown to New York? 4. did not do 5. They finished 6. you liked 7. was 8. just called