Dear Rob, How are you? Today is the beginning of spring. It's still very cold in Russia. In Ma...

Dear Rob, How are you? Today is the beginning of spring. It's still very cold in Russia. In March we've got holidays. I haven't got any plans for there holidays yet. What about you? Have you got any plans? If not, come for a visit in March. Write soon, Misha "перевод" плиз...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогой Роб, как дела? Сегодня начало весны. В России по-прежнему очень холодно. В марте у нас каникулы. У меня никаких планов на каникулы пока нет. А что насчет тебя? У тебя какие планы? Если никаких нет, то приезжай ко мне в марте. Пиши быстрее.  Миша.